Про службу сервісу

Налагоджений механізм сервісного обслуговування дозволяє нам з упевненістю гарантувати, що Клієнт Бєлагро зможе скористатися послугами технічного сервісу і після гарантійного терміну. Ми постійно вдосконалюємо нашу систему технічного сервісу, роблячи її більш оперативною, зручною і доступною для наших Клієнтів.


Ми постійно підвищуємо кваліфікацію наших технічних фахівців, тому як спеціальна техніка вимагає професіоналів. Таким чином, ми готові запропонувати сучасний комплекс з технічного сервісу, практично в кожній з наших філій.

Майже у всіх наших філіях є власна мобільна сервісна бригада, готова оперативно виїхати на ваш об'єкт. На всі види сервісних робіт у нас є сертифікати.

Замовити сервіс

Установка запчастин

Яким би досвідченим не був ваш технічний персонал, професійна установка запчастин фахівцями «Бєлагро» більш оперативна і надійна.

Наші сервісні інженери проходять стажування на вітчизняних і закордонних заводах, знають особливості установки запчастин для різних видів техніки: сільськогосподарської, вантажної, будівельної, комунальної та тракторів. На всі роботи оформляється замовлення-наряд. Гарантія на роботи.


Установка запчастин сертифікованими фахівцями допоможе продовжити термін служби техніки і знизити витрати на її ремонт.

Гарантійне обслуговування

Ми надаємо повне гарантійне обслуговування, продаваної нами техніки. Наше гарантійне обслуговування не тільки вигідно захищає від турбот і проблем наших Клієнтів, але і виправдовує їх початкові вкладення. Ми гарантуємо високу якість по гарантійному обслуговуванню техніки (в т.ч. навісного обладнання).


Ми проводимо передпродажну підготовку усієї продаваної нами техніки. Додатково, за бажанням Клієнтів, ми встановлюємо різне навісне обладнання на трактори та інші самохідні машини, а також має бути доповнений трактори кондиціонерами та іншими пристроями.


Залежно від вимог виробників техніки, гарантія надається на різні терміни, як правило, це 12 місяців з моменту продажу.


Наші гарантійні зобов'язання не обмежуються тільки на техніку, ми надаємо гарантію і на оригінальні запасні частини, яка становить, як правило, 12 місяців.

Замовити сервіс  

Установка додаткового обладнання

Сервісна служба Групи компаній Бєлагро здійснює установку додаткового обладнання на трактори і самохідні машини, а також здійснює установку кондиціонерів на трактора МТЗ. Можлива як установка дахового кондиціонера на трактор, так і вбудованого в штатну опалювальну систему.

Перелік послуг з установки додаткового обладнання включає:
• Установка фронтального навантажувача
• Установка комунальної щітки
• Установка снігоочисника
• Установка відвалу
• Установка бульдозерного обладнання
• Установка брёвнозахвата
• Установка екскаваторного обладнання
• Установка обрізувачем садів
• Установка косарок
• Установка ходозменшувача
• Установка опалювачів і передпускових підігрівачів
• Установка малої кабіни

При комплектації комунальної машини видаються документи на комунальну машину для постановки на облік.

Замовити сервіс

Установка кондиціонерів для тракторів і комбайнів

ТОВ "АСК" БєлАгро-Сервіс "є офіційним дилером виробника кондиціонерів ТОВ" Завод ТерраФріго ". Продаж кондиціонерів для тракторів, комбайнів з установкою і без.

Створення сприятливого мікроклімату є однією з найважливіших складових завдань забезпечення оптимальних оточуючих умов для роботи людини. Численними експериментальними дослідженнями встановлено однозначне негативний вплив несприятливого мікроклімату на продуктивність праці людини. Тривала дія несприятливих факторів умов праці на людину нерідко стає причиною різних захворювань, ряду патологічних змін в організмі, а також причиною передчасної втрати працездатності та навіть інвалідності. Дані спостережень за використанням кліматичних систем на автомобілях і тракторах різного призначення показують, що водії таких транспортних засобів витрачають менше часу на відпочинок і зупинки, зменшується їх стомлюваність, зростають ефективність роботи і зібраність в процесі управління транспортним засобом. Крім того, сучасне техногенне стан навколишнього середовища диктує нам найважливіша вимога - звернути пильну увагу на умови нашої праці, зокрема мікроклімат кабіни трактора.

 

Фахівці групи компаній «АСК« БєлАгро-Сервіс »виробляють установку систем кондиціонування кабін: даховий або підкапотний варіант кондиціонера. Установку кондиціонерів можна провести безпосередньо в технічному центрі на базі «АСК« БєлАгро-Сервіс» або ж викликати бригаду по установці в господарство замовника, попередньо оформивши відповідний договір.

 

Діє система знижок! Ціну кондиціонера і вартість установки уточнюйте в найближчій філії.

 

Технічне обслуговування та ремонт

Сільськогосподарські машини працюють у важких умовах, в процесі експлуатації порушується регулювання вузлів і агрегатів техніки, під впливом високих температур змінюються властивості робочих рідин, - все це знижує працездатність, а іноді призводить до поломок техніки. Щоб уникнути простою, необхідно регулярно проводити технічне обслуговування тракторів та іншої техніки.

 


Сервісна служба Групи компаній Бєлагро здійснює ремонт і технічне обслуговування тракторів МТЗ та іншої сільськогосподарської техніки відповідно до стандартів заводів-виробників. При ремонті використовуються оригінальні запасні частини. На всі виконувані роботи надається гарантія.

Наші послуги:
• Технічне обслуговування
• Ремонт і заміна двигуна
• Ремонт і заміна коробки передач
• Ремонт і заміна зчеплення
• Ремонт і заднього моста
• Ремонт і заміна ПВМ
• Ремонт і заміна ВВП
• Ремонт і заміна гальмівної системи
• Ремонт і заміна задньої навіски
• Новинка! Шиномонтаж вантажних автомобілів, тракторів і спецтехніки (14" - 56")

• Переобладнання автомобілів ЗІЛ і ГАЗ на дизельні двигуни ММЗ

• Відновлення б\у вузлів і агрегатів

 

Замовити сервіс

Дефектовка

Фахівці сервісної служби «Бєлагро» готові виїхати за місцем розташування вашої техніки, провести ревізію стану і визначити перелік запчастин, необхідних для її відновлення.

У послугу дефектації входять:

  • Виїзд фахівців сервісної служби.
  • Визначення несправності і ступеня зносу обладнання.
  • Складання дефектної відомості, видача акту дефектації.
  • Розрахунок вартості модернізації.

Консультування з ремонту

Наші фахівці допоможуть скласти план закупівлі запчастин виходячи з парку вашої техніки. Ви зможете уникнути простою техніки - необхідні запчастини та ремкомплекти завжди будуть на вашому складі.

З питань сервісу звертайтеся до вашого персонального менеджера.

 

Ваша заявка була відправлена. Найближчим часом наші фахівці з Вами зв'яжуться за вказаному Вами телефону.

Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введіть правильний e-mail
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Тема
Тема
застосовність фінансування доставка ціна, наявність інше сервіс та гарантія
Час для дзвінка
08:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
19:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Ми постараємося передзвонити в зазначений час

Якщо ви не хочете чекати, то телефонуйте нашим ввічливим консультантам:

+380 (4735) 3-12-49
Назва
Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введите правильный e-mail
Повідомлення
Ви можете додати будь-які документи (наприклад, список необхідних позицій)