Типи навісних фронтальних навантажувачів

купить фронтальный погрузчик.jpgНавісні фронтальні навантажувачі агрегатуються в основному з тракторами "Беларус" : від "Беларуса-311" до "Беларус-2022".


Навантажувачі діляться на декілька типів. Є навантажувачі, які жорстко монтуються на раму трактора(нероз'ємний портал) і мають нешвидкозмінні робочі органи. Портали кріпляться до рами трактора, щоб їх зняти потрібно буде 1-2 години. Потрібний буде навантажувач, щоб підчепити і зняти цю конструкцію. Робочі органи у них на пальцях. Щоб зняти, наприклад, ківш або відвал, доведеться вибивати пальці. Якщо перед цим техніка довго працює в складних умовах, наприклад, взимку деякі механізми зміни навісного устаткування покриваються іржею, брудом і замінити агрегат одній людині буває проблематично, а іноді навіть неможливо. В деяких випадках їх доводиться вирізувати зварюванням.

Наступний тип навантажувачів - быстромонтируемые. Портал на рамі трактора роз'ємний, на стрілі навантажувача є так звані домкрати. Тобто механізатор виходить з трактора, відчіплює портали від стріли одним рухом руки і гідророзводку трактора, опускає домкрати. Навантажувач знімається з трактора за 3-5 хвилин, і трактор може їхати в поле орати або боронувати. Для таких навантажувачів є швидкознімні робочі органи. Є найпростіші модифікації, тобто механізатор повинен вийти з трактора, підійти до ковша, натиснути важіль, сісти в кабіну, зняти ківш і начепити інше устаткування.

Механічна і гідравлічні модифікації EURO/SMS. Механічна рамка теж вимагає виходу механізатора з кабіни, але ніяких зусиль додавати йому не потрібно. Треба просто повернути важіль і зняти навантажувач. Є модифікація, в якій стоїть гідроциліндр. Тоді механізатор в кабіні натискає кнопку, гідроциліндр віджимає кріплення, пилку виїжджають і робочі органи можна міняти прямо з кабіни. Тобто один робочий орган поставили на піддон, під'їхали до наступного піддону, підчепили їх, не виходячи з кабіни, і почали працювати. Це найцікавіший і дорожчий варіант фронтальних навантажувачів.

Белагро щільно працює із заводом "Сальсксельмаш", який випускає майже усі види навантажувачів. Найпростіший в їх лінійці - це нешвидкознімний і небыстромонтируемый ПКУ- 0,8. Є у "Сальсксельмаша" навантажувачі швидкознімні і быстромонтируемые. Це ПБМ- 800, ПБМ- 1200. А ТУРС- 2000 - аналог одного відомого німецького навантажувача.

фронтальный навесной погрузчик.jpgІноді сільгоспвиробникам недостатньо висоти підйому трактора, щоб вантажити сільськогосподарські самоскиди. Тому ми уклали договір із заводом "Велика земля". Вони випускають навантажувачі Универсал- 800 з висотою розвантаження 4,5 метри. Вони завантажують КамАЗы і навіть залізничні вагони. Универсалы- 800 швидкознімні і быстромонтируемые, але нешвидкознімні і небыстромонтируемые. Така модифікація дешевше.


У каталозі Белагро є і польські швидкознімні і быстромонтируемые навантажувачі Metal - Fach. Вантажопідйомність - від 800 кг до 1600 кг але їх ціна буде в два рази більше, ніж у "Сальсельмаша" і "Великої землі", але якість і надійність того коштує.

Купити фронтальний навантажувач

 

Ваша заявка була відправлена. Найближчим часом наші фахівці з Вами зв'яжуться за вказаному Вами телефону.

Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введіть правильний e-mail
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Тема
Тема
застосовність фінансування доставка ціна, наявність інше сервіс та гарантія
Час для дзвінка
08:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
19:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Ми постараємося передзвонити в зазначений час

Якщо ви не хочете чекати, то телефонуйте нашим ввічливим консультантам:

+380 (4735) 3-12-49
Назва
Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введите правильный e-mail
Повідомлення
Ви можете додати будь-які документи (наприклад, список необхідних позицій)