На що звернути увагу перед вибором екскаватора на базі тракторів "Беларус"?

Які основні сфери застосування екскаватора-навантажувача або екскаватора-бульдозера?

  • будь-які роботи землерийного типу;

  • роботи ландшафтного характеру;

  • навантажувально-переробні роботи;

  • планування насипів і укосів;

  • сільськогосподарські роботи.

Екскаватор, доповнений таким навісним устаткуванням як вила або ківш впорається з риттям траншей для прокладення підземних комунікацій і котлованів під фундамент, завантаженням і вивантаженням будівельних матеріалів, включаючи пісок і щебінь.

Перше, що у вас повинен запитати менеджер по продажах техніки у будь-якій компанії, це на базі якого трактора вам потрібний екскаватор. Найнадійнішим і більше пристосованим для важких робіт, звичайно, являється Беларус-92П(спеціальний трактор, призначений для монтажу навантажувального, екскаваторного і іншого устаткування). Частіше усього його рекомендують, якщо клієнт вибирає зміщувану вісь копання.


Наступне важливе питання, як згадали раніше, це зміщувана або не зміщувана вісь копання. Центральна вісь встановлено строго посередині трактори. Відповідно радіус копання у неї трохи менше, ніж у зміщуваної. Зручність копання у вузьких приміщеннях, наприклад, в критих ангарах, у неї менше, ніж у зміщуваної осі. Якщо вісь зміщувана, то вона зміщується як правило на 600-650 мм управо або ліворуч від осі, тобто траншеї можна зробити ширше або зміститися убік. Таким чином, за один раз, стоячи на одному місці, можна прокопувати рівну траншею шириною від 120 см і більше.

Подумайте заздалегідь, можливо, вам більше підійде зміщувана вісь копання. Вона ненабагато дорожче, а об'єм роботи виконує набагато більший.

Третій момент - яке устаткування вам потрібно буде встановити попереду трактора. Воно обов'язкове, оскільки служить і, як противагу, і, як підсилювач жорсткості. Наприклад, відвали бувають бульдозерні гідроповоротні або бульдозерні жорсткі. Рекомендуємо брати гідроповоротні, оскільки вони універсальні.

Якщо вам потрібний навантажувач, подумайте, яка вантажопідйомність у нього має бути: 750 кг, тонна, півтори тонни.

Що має бути встановлене на навантажувачі? Найчастіше наші покупці просять ковши, які у свою чергу бувають : звичайні навантажувальні із зубами для грунту або ковши щелепні. Найчастіше вибирають щелепні ковши, тому що вони багатофункціональні. Ківш відкривається - виходить бульдозерний відвал, закривається - відповідно виходить ківш навантажувальний. Звичайні навантажувальні ковши із зубами для грунту - не такі універсальні, як щелепні.

Після того, як ви визначилися з навісним устаткуванням, можна вибирати виробника. Є бюджетний сегмент - Борисов ПМК, Пинский СММ - роблять недорогі, якісні екскаватори на базі тракторів МТЗ. ГАРАНТЪ може зібрати екскаватори на базі будь-якого трактора.

Якщо потрібні надійніші екскаватори, то варто вибирати з двох виробників - Дорэлектромаш і Амкодор. За довгі роки вони показали високі показники по надійності і продуктивності.

Подумайте перед купівлею ще про те, чи потрібна вам гідравлічна розводка на стрілі. З нею ви зможете поставити замість ковша гідромолот або гідробур. Щоб встановити гідророзводку, треба провести ланцюг маслопроводів з алюмінієвих трубок і додати ще 1 або 2 секції в розподільник, але це можна зробити і після купівлі навіть самостійно.

Купити екскаватор

Ваша заявка була відправлена. Найближчим часом наші фахівці з Вами зв'яжуться за вказаному Вами телефону.

Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введіть правильний e-mail
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Тема
Тема
застосовність фінансування доставка ціна, наявність інше сервіс та гарантія
Час для дзвінка
08:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
19:00
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Ми постараємося передзвонити в зазначений час

Якщо ви не хочете чекати, то телефонуйте нашим ввічливим консультантам:

+380 (4735) 3-12-49
Назва
Представтеся
Полі обов'язково для заповнення
Ваше місто
Ваше місто
Корсунь-Шевченківський
Ваш телефон
Введіть правильний номер телефону
E-mail
Введите правильный e-mail
Повідомлення
Ви можете додати будь-які документи (наприклад, список необхідних позицій)